سرخط خبرها
خانه / اخبار روز / حاشیه پس گرفتن امضا‌های طرح سوال از روحانی + پرداخت وام ضروری به ۲۵ هزار بازنشسته – اتاق بازرگانی

حاشیه پس گرفتن امضا‌های طرح سوال از روحانی + پرداخت وام ضروری به ۲۵ هزار بازنشسته – اتاق بازرگانی

خبرگزاری ایسنا: یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: اینکه تعدادی از نمایندگان امضاهایشان را در مورد سوال از رئیس‌جمهور پس گفته‌اند این سوال را در جامعه ایجاد کرده که آیا در مجلس خرید و فروش و معامله می‌شود؟

حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس با استناد به اصول ۱۲۲ و ۱۳۷ قانون اساسی و ماده ۲۴ در اخطار و تذکری گفت: سوال از رئیس‌جمهور برای شفاف سازی مطرح شد و قرار نبود اتفاقی بیفتد که به این شکل تعداد امضاها مدام کم و زیاد می‌شد به طوری که این تعداد از ۱۸۰ امضا به ۸۰ امضا رسید
حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس با استناد به اصول ۱۲۲ و ۱۳۷ قانون اساسی و ماده ۲۴ در اخطار و تذکری گفت: سوال از رئیس‌جمهور برای شفاف سازی مطرح شد و قرار نبود اتفاقی بیفتد که به این شکل تعداد امضاها مدام کم و زیاد می‌شد به طوری که این تعداد از ۱۸۰ امضا به ۸۰ امضا رسید.

خبرگزاری ایسنا: یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: اینکه تعدادی از نمایندگان امضاهایشان را در مورد سوال از رئیس‌جمهور پس گفته‌اند این سوال را در جامعه ایجاد کرده که آیا در مجلس خرید و فروش و معامله می‌شود؟

علی مطهری رئیس جلسه در پاسخ به این اخطار گفت: در این باره دو حالت وجود دارد. زمانی است که نمایندگان از توضیحات نمایندگان رئیس‌جمهور قانع می‌شوند و امضاهایشان را پس می‌گیرند لذا نمی‌توان به آنها گفت حق پس گرفتن امضاها را ندارید. پس نباید کسی فکر کند که خدایی نکرده بده بستانی صورت گرفته است. پس گرفتن امضاها امری طبیعی است و نمی‌توان به این دلیل به کسی توهین کرد.

وی افزود: از نصاب افتادن تعداد امضاهای سوال از رئیس‌جمهور بازخورد بدی در جامعه دارد. اگر قرار بود نمایندگان وسط راه امضاهایشان را پس بگیرند، بهتر بود از همان ابتدا امضا نمی‌کردند. این روال این سوالات را در بیرون از مجلس ایجاد کرده که در مجلس چه خبر است. آیا خرید و فروش و معامله انجام می‌شود؟

——————-

خبرگزاری فارس: با همکاری بانک صادرات ایران، طی روزهای اخیر، مرحله ششم وام ضروری چهار میلیون تومانی بازنشستگان کشوری به حساب ۲۵ هزار بازنشسته کشوری متقاضی، واریز شد

به این ترتیب، با پرداخت مرحله ششم وام ضروری، تاکنون ۱۵۰ هزار بازنشسته کشوری وام خود را دریافت کردند و ۱۵۰ هزار بازنشسته باقیمانده نیز در شش مرحله، سال آینده وام خود را دریافت می کنند.

خبرگزاری فارس: با همکاری بانک صادرات ایران، طی روزهای اخیر، مرحله ششم وام ضروری چهار میلیون تومانی بازنشستگان کشوری به حساب ۲۵ هزار بازنشسته کشوری متقاضی، واریز شد.

امسال برای پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری ۱۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص داده شد که این میزان در سال ۹۵، ۷۵۰ میلیارد تومان و در سال ۹۴ نیز ۵۰۰ میلیارد تومان بود.

درباره ی back120

همچنین ببینید

مصلح به دنبال تکرار درخشش برابر پارس جنوبی + دیدار محرمانه نماینده ویژه پوتین با شمخانی – اتاق بازرگانی

ورزش سه: مدافع چپ پرسپولیس بعد از قطعی شدن قهرمانی این تیم اکنون شانس بازگشت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *